w

Firanki z gipiurą

Firanki z gipiurą, które jeszcze do niedawna wydawały nam się niemodne, staroświeckie, kojarzyły się z tradycyjnie urządzonymi domami osób starszych, dziś powracają w wielkim stylu. Oczywiście współcześnie oferowane firanki z gipiurą różnią się od tych sprzed lat. Dostępne obecnie w stacjonarnych i internetowych salonach tekstylnych firanki z gipiurą to przepiękne, bardzo stylowe, oryginalne modele, które stanowią wspaniałą ozdobę okien w salonach, jadalniach oraz w sypialniach inspirowanych estetyką klasyczną, nowoczesną, glamour, rustykalną czy retro. Wystarczy, że dopasujemy właściwy, tj. odpowiadający ogólnemu stylowi wnętrza wzór koronki. Warto też pamiętać, że według uznania możemy po prostu kupić gotowe firany z gipiurą lub zlecić uszycie firanek z gipiurą na wymiar. Co wybrać? Podpowiadamy!

Firanki z gipiurą

Gotowe firany z gipiurą

Ustaliliśmy już, że firanki z gipiurą to jeden z powracających trendów w aranżacji wnętrz. Jeśli zdecydujemy się ozdobić nimi okna w swoim mieszkaniu, powinniśmy wiedzieć, że do wyboru mamy gotowe firany z gipiurą i firanki z gipiurą na wymiar. Które z nich wybrać? Jeżeli posiadamy okna standardowej wielkości, śmiało możemy sięgnąć po gotowe firany z gipiurą. Współcześni producenci tego rodzaju tekstyliów dają nam ogromny wybór co do tkanin, faktury, grubości, kolorów, odcieni, wzorów koronki itp. Wobec tego, bez przeszkód powinno nam się udać znaleźć idealne do swego salonu, jadalni czy też sypialni firanki z gipiurą gotowe do zawieszenia na karniszu. W przeciwnym razie, zawsze możemy zdecydować się na uszycie firanek z gipiurą na wymiar.

Firanki z gipiurą na wymiar

Nawet jeśli nie udało nam się znaleźć odpowiednich firanek z gipiurą pośród gotowych modeli, z całą pewnością warto przemyśleć uszycie firanek z gipiurą na wymiar. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy bardzo zależy nam na oryginalności, a także, gdy okna w naszym domu, np. balkonowe, narożne, w wykuszu mają niestandardowe wymiary.

Co myślisz?

Napisane przez Sklep firany-posciel.pl

Dzielimy się ciekawy treściami o tematyce dekoracji wnętrza. Już niedługo otwieramy sklep internetowy. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak upiąć firany?

Jak upiąć firany?

Marszczenie firan na taśmie

Marszczenie firan na taśmie