w

Nowoczesne firany do łazienki

Chyba każdy z nas marzy o łazience z oknem. Ci, którzy znajdują się w gronie szczęśliwców z pewnością fakt ten powinni wykorzystać również w celach aranżacyjnych. Okno, a właściwie to, co w nim zawiśnie może stać się jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym elementem dekoracyjnym wnętrza. Zresztą, okienne tekstylia, bo przecież o nich tu mowa, poza tym, że przepięknie ozdobią zwykle niewielkie pomieszczenie, jednocześnie zapewnią nam prywatność. Podpowiadamy jak wybrać nowoczesne firany do łazienki, na co zwrócić uwagę oraz co będzie pasowało do łazienki w stylu glamour, a co do minimalistycznej.

Modne firanki do łazienki w stylu glamour

Styl glamour zyskuje w dzisiejszych czasach coraz większe grono zwolenników. Eklektyzm jest tu zrównoważony elementami klasycznej elegancji, wyraziste, intensywne kolory przełamują zaś stonowane szarości i biel, zaś formy znane z dawnych epok, zestawiane są ze stylowymi, designerskimi dodatkami. Taka też powinna być łazienka w stylu glamour. Tym bardziej, istotny wydaje się wybór odpowiednich, nowoczesnych firanek do łazienki. W tym przypadku polecane są bogato zdobione modele. Modnymi firankami do łazienki w stylu glamour są te, utkane z muślinu ze złotą lub srebrną lamówką. Warto również postarać się o niebanalne upięcie tkaniny.

Minimalistyczne firanki łazienkowe

Ci, którzy nie przepadają za przepychem, za to uwielbiają prostotę i doskonałą harmonię, z pewnością idealnie odnajdują się we wnętrzach w stylu minimalistycznym. I rzeczywiście obserwując trendy obowiązujące już od kilku dobrych lat w aranżacji łazienek, musimy przyznać, że zdecydowana większość osób stawia właśnie na minimalizm. Minimalistyczne łazienki są eleganckie, gustowne, a przy tym niesamowicie wręcz praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości. Stąd też, firanki łazienkowe w tym przypadku również powinny być proste, lecz eleganckie, gustowne, a jednocześnie praktyczne. Wobec tego, pośród polecanych, nowoczesnych firan do łazienki minimalistycznej znajdziemy przede wszystkim przepuszczające dużo światła dziennego modele bawełniane i z woalu, najlepiej nie marszczone wcale lub bardzo delikatnie.

Co myślisz?

Napisane przez Sklep firany-posciel.pl

Dzielimy się ciekawy treściami o tematyce dekoracji wnętrza. Już niedługo otwieramy sklep internetowy. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Materiał na zasłony do salonu

W jakiej temperaturze prać pościel?