w

Firany z woalu do salonu

Jedną z najpopularniejszych tkanin wykorzystywanych do produkcji firan bez wątpienia jest woal. Delikatny, przepuszczający do wnętrz dużą ilość promieni słonecznych jest na tyle uniwersalny, że uszyte z niego okienne tekstylia pasują do zdecydowanej większości domów. Szczególnie dobrze prezentują się w pokojach dziennych. Ogrom rozmaitych wzorów oraz możliwość aranżacji na przeróżne sposoby, sprawia, że firany z woalu do salonu będą pasowały zarówno do stylu nowoczesnego, jak i glamour. Wobec tego, podpowiadamy, jakie wybrać firany woalowe do salonu nowoczesnego, a jakie do glamour.
Firany z woalu do salonu

Firany woalowe do salonu glamour

Styl glamour cieszy się coraz większą popularnością w domowych wnętrzach. Stanowi swego rodzaju kontrę dla minimalistycznego, nieco oszczędnego, surowego stylu nowoczesnego, w którym nie wszyscy potrafią się odnaleźć. Wielość form, materiałów, kolorów i odcieni, przepych i bogactwo, lecz i to w dobrym guście to cechy charakterystyczne wnętrz inspirowanych tą estetyką. Czy aby na pewno lekkie, zwiewne firany z woalu do salonu utrzymanego w stylu glamour właśnie to dobra opcja? Pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni model – jak najbardziej! W tym przypadku, przede wszystkim warto rozważyć firany do salonu z woalu przeplatane srebrną lub złotą nicią, modele wykończone ozdobną, satynową lamówka bądź też egzemplarze zdobione koronką lub kreszowane. Poza tym, ogromne znaczenie ma sposób upięcia okiennych tekstyliów. Spinanie firan dekoracyjnymi chwostami, sznurami, koralami czy klamrami jest tu jak najbardziej wskazane.

Firany do salonu z woalu nowoczesne

Firany woalowe do salonu nowoczesnego właściwie niczym nie przypominają tych, które stanowią idealne dopełnienie wnętrz glamour. Jedyne, co je łączy to ta sama tkanina (woal). Polecanymi firanami z woalu do salonu nowoczesnego są proste, delikatne modele, najlepiej sięgające ziemi, puszczone luźno, zestawione z równie minimalistycznymi zasłonami z wysokiej jakości materiału. Firany w nowoczesnym pokoju dziennym powinny przy tym być białe, o subtelnej fakturze, bez żadnych dodatkowych elementów ozdobnych.

Co myślisz?

Napisane przez Sklep firany-posciel.pl

Dzielimy się ciekawy treściami o tematyce dekoracji wnętrza. Już niedługo otwieramy sklep internetowy. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gdzie kupić pościel?

Gdzie kupić pościel?

Firanki do łazienki

Firanki do łazienki