w

Firanki i zasłony do pokoju młodzieżowego

Jako rodzice bacznie obserwujemy swoje dzieci. Najpierw z nieskrywaną dumą patrzymy jak się rozwijają – stawiają pierwsze kroki, zaczynają mówić, ćwiczą zdolności manualne, stają się coraz bystrzejsze. Jednak lata mijają i dość szybko okazuje się, że nie są już tak małe, wprost przeciwnie – stają się nastolatkami. Wówczas to, na bok idą zabawki, przy których jeszcze do niedawna nasza pociecha potrafiła spędzić długie godziny. Ich miejsce zajmują teraz płyty z ulubioną muzyką, książki, sprzęty sportowe. To moment, w którym młody człowiek odkrywa w sobie talenty, pasje, hobby, zaczyna interesować się różnymi rzeczami i różnych rzeczy próbować. W tej sytuacji należy się spodziewać, że tak samo, jak córka/syn wyrosła/wyrósł z ubrań i zabawek, tak i ze swojego pokoju. I niestety, nie unikniemy remontu, a przynajmniej zmiany aranżacji wnętrza. Przemalowanie ścian i zakup nowych mebli są oczywiście kluczowe, jednak niemniej ważne wydaje się odświeżenie dodatków i dekoracji. Podpowiadamy, jak odmienić pokój z pomocą firanek i zasłon do pokoju młodzieżowego. Prezentujemy najciekawsze pomysły na zasłony i firanki dla nastolatków.
Firanki i zasłony do pokoju młodzieżowego

Zasłony i firanki dla nastolatków

Firanki i zasłony do pokoju młodzieżowego to jedne z najistotniejszych elementów wystroju. Oczywiście klimat w pokoju nastolatka tworzą również kolory ścian, meble i to, co na podłodze, jednak okienne tekstylia dopełniają całości. W związku z tym, jeśli już zdecydujemy się na remont, powinniśmy dobrze się zastanowić jakie firanki dla nastolatków oraz jakie zasłony do pokoju młodzieżowego dopełnią efektu. Oczywiście o tym, jakimi modelami zastąpimy dziecięce tekstylia z motywem baloników, latawców, misiów, lalek, samochodzików, powinniśmy zadecydować wspólnie z nastolatkiem. Jakie są modne firany do pokoju młodzieżowego? Jakie zasłony przypadną do gustu młodej dziewczynie/młodemu chłopakowi?

Modne firany do pokoju młodzieżowego

Wybierając firanki i zasłony do pokoju młodzieżowego z całą pewnością musimy uwzględnić gust i upodobania swojego dziecka. Jeśli chodzi o firanki dla nastolatków warto przekonać swoją pociechą do klasycznych, białych, gładkich, raczej cienkich. Przez takie firany do wnętrza będzie wpadało dużo światła dziennego, którego młodzież potrzebuje do odrabiania lekcji, czytania książek itd. Poza tym, do tak uniwersalnych, klasycznych i modnych firan do pokoju młodzieżowego z łatwością dopasujemy dowolne zasłony. Do pokoju młodzieżowego, warto postawić na zasłony w odważnych kolorach i o designerskich wzorach.

Zasłony do pokoju młodzieżowego

Ustaliliśmy już jak istotną rolę we wnętrzu zamieszkiwanym przez naszą dojrzewającą pociechę odgrywają firanki i zasłony. Do pokoju młodzieżowego warto wybierać takie tekstylia, które będą spójne z klimatem, w jakim jest on utrzymany, a więc i upodobaniami i zainteresowaniami dziecka. O ile najlepsze firanki dla nastolatków to te klasyczne, białe, gładkie, przepuszczające dużo światła, o tyle z zasłonami do pokoju młodzieżowego możemy już zaszaleć. W zależności od tego, co podoba się córce/synowi wybierać możemy spośród jednolitych czarnych, granatowych, bordowych bądź zielonych zasłon, modeli w motyw kwiatowy, marokański bądź geometryczny. Możliwości są właściwie nieograniczone!

Co myślisz?

Napisane przez Sklep firany-posciel.pl

Dzielimy się ciekawy treściami o tematyce dekoracji wnętrza. Już niedługo otwieramy sklep internetowy. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak dobrać narzutę na łóżko?

Jak dobrać narzutę na łóżko?

Firanki do kuchni w stylu wiejskim

Firanki do kuchni w stylu wiejskim